شب یلدا

سلام

یلداتون مبارک و شب خوشی رو براتون آرزو می کنم.

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ثروتی

سلام استاد منم شب یلدارو به شما و همه ی مکانیکای 87 تبریک میگم. در ضمن خیلی خوشحال شدم دیدمتون

زمندی

سلام مجدد به استاد و برو بچ باهال خواستم بگم که ما تکمیل ظرفیتیها هم داریم میریم و اینجا به ما هم وفا نکرد و هنوز نرفته دلمان تنگ شده است .

زمندی

سلام به بر و بچ با حال و استاد گرام یه مطلب جالب رو تو یکی از وبلاگ بچه ها دیدم که خواستم بذارم اینجا تا شما هم استفاده کنید: فقر همه جا سر ميكشد ....... فقر ، گرسنگي نيست ..... فقر ، عرياني هم نيست ...... فقر ، گاهي زير شمش هاي طلا خود را پنهان ميكند ......... فقر ، چيزي را " نداشتن " است ، ولي ، آن چيز پول نيست ..... طلا و غذا نيست ....... فقر ، ذهن ها را مبتلا ميكند ..... فقر ، بشكه هاي نفت را در عربستان ، تا ته سر ميكشد ..... فقر ، همان گرد و خاكي است كه بر كتابهاي فروش نرفتهء يك كتابفروشي مي نشيند ...... فقر ، تيغه هاي برنده ماشين بازيافت است ،‌ كه روزنامه هاي برگشتي را خرد ميكند ...... فقر ، كتيبهء سه هزار ساله اي است كه روي آن يادگاري نوشته اند ..... فقر ، پوست موزي است كه از پنجره يك اتومبيل به خيابان انداخته ميشود ..... فقر ، همه جا سر ميكشد ........ فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست .. فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ...

ناشناس

سلام استاد.خسته نباشید امیدوارم که این اخر ترمی دلتون سرشار از نشاط و شادی باشد.شنیدم که تو کلاس ارایه پروژه درس سیستم حرکت همکلاسی هامون باعث رنجش خاطرتون شده.خواستم از طرف همه بچه ها از شما عذر خواهی کنم.

زمندی

با سلام خمت دوستان و استاد گرام .جناب اقای مهندس بقراطی:: مطلبی اندر احوالات امتحان ترمو دینامیک . امتحان نگو بلا بگو .دوستان بدانند و آگاه باشند که امروز مورخ 18/10 من و دوستان هم کلاسی ام که این ترم را با درس ترمو در خدمت استاد بودیم امتحانی دادیم که ورا ترمو نامند که از شدت سختی مشهور و مقبول است بین دوستان صاحب فن و صاحب نظر. و ما د راین میدان کار و زار به نبرد رفتیم و اینک از میدان به در شده ایم و در سایه ای به استراحت مشغولیم. خودمانیم ولی عجب درسی است این ترمو دینامیک. اخرش هم نفهمیدیم که این یخچال با پمپ حرارتی چه فرقی دارد.

زمندی

سلام استاد لطفا رو وبلاگ بذارید که امروز ساعت 18 قراره که نتایج تکمیل ظرفیت بیاد.

زمندی

http://img3.visualizeus.com/thumbs/08/12/01/%D8%A8%DA%86%D9%87,%D9%87%D8%A7,%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C,%D9%87%D9%86%D8%B1%DB%8C,baby,child,rain,feeling-abc0bc8a6800a624a3c7360d95723fdc_h.jpg هوا گرفته بود...، باران می بارید...، کودکی آهسته گفت: گریه نکن خدا، درست میشه...!

آخ جون قبول شدیم

سلام سلامی به استاد بقراطی و همه دوستان ظهر پیامک امید فاضلی رسید که امروز ساعت 6 نتایج میاد. ساعت 6 رفتیم وبلاگ و دیدیم که: من و ناصر واحدی شبانه زابل اسماعیل زمندی روزانه شهید صدوقی یزد نقشه ابوالفضل هم شهید مهاجر اصفهان قبول شدیم و بقیه هم هنوز نرفتن اینترنت. با فهمیدن این موضوع من و اسماعیل اونقدر خوشحال شدیم که هر کسی تو طبقه اول و دوم بود متوجه شد! از زحمات استاد بقراطی و استاد صفایی صمیمانه سپاسگزارم و شرمنده از اینکه نتونستیم در طول این 4 ترم اونطور که باید از عهده درسهامون بر بیایم. موفق باشید سلیمانی%

امیدفاضلی

سلام سلام سلام با تشکر فراوان از تمام اساتید محترم مخصوصا استاد بقراطی و استاد صفایی که خیلی برای بچه ها زحمت کشیدند. منم روزانه خودرو منتظری قبول شدم و به تمام دوستانی که قبول شدن تبریک میگم بچه ها خواشا هرکی قبول شده بگه کجا مارو بیشتر خوشحال کنه موفق و سربلند باشید

اسفندیاری

سلام استاد.خوبین؟فکرنکنم تویه وبلاگتون جای واسه ادامایه خسته داشته باشید.اره چون دانشجوی که ازش راضی بودید یواش یواش درساشو با 12 پاس می کنه.نباید بیرجندو میزدم چون اینجا به زحمات نمره نمیدن بیشتر به چاپ لوسی نمره می دن از زمانی که اومدم اینجا به اندازه 5انگشت دستم مطلب یاد نگرفتم .اینجا انقد از انسانیت دور هست که حتی اونای که انتظار نداری بهت رکب میزنن.انقد سرشکسته شدم که فرصتای زندگیمو از دست میدم. چند وقت پیش واسم از سویس دعوتنامه اومد ولی نرفتم,...باارزوی ارامش همیشگی واسه استادی که همیشه قدر خودشو می دونه.