سالگرد مسابقات رباتیک

درود بر همه

یکسال پیش مثل امشب واقع وصف نشدنی بود. ١۵ بهمن شروع مسابقات بود و ما یکی از پرکارترین شبها رو پشت سر میذاشتیم.

اسمی از کسی نمیارم ولی تک تکتون رو به یاد دارم. به خصوص اونایی که رفتین.

این کار بزرگ بدون همکاری امکانپذیر نبود. اموزشکده ای که حتی یک موتور جوش نداشت و برگزاری یک چنین مسابقاتی.

به امید بهروزی همه شما

/ 32 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
2-رفاهی

2 سالن ورزشی با نامهای تهمتن و تهمینه برای آقایون و خانمها تو پردیس جدید و یک سالن ورزشی برای آقایون تو سایت قدیم بعلاوه یک استخر داخل پردیس که بلیطش 600 تومانه از جمله امکانات خوشگذرونی اینجاست!

1-رفاهی(قسمت دوم)

اگه تکمیل ظرفیت قبول بشین اینجا هم تا حدی باید به فکر انتخاب واحد دستی باشین! اگه هدفتون ارشده دانشگاه زابل میتونه براتون یک دانشگاه ایده آل باشه،چون تو بقیه شهرها وقتتون با یک بازدید و تفریح یا حداقل یک پارک میتونه پر بشه اما اینجا هیچکدومش را نداره،حتی قلعه کوه و بوذرجمهر! اینجا هم وضعیت کلاسها لق و تقه.از وقتی اومدم 3 کلاس بیشتر تشکیل نشده.یا استاد نیست،یا استاد نیست،یا استاد نیست! تو قاین اگه نمیدونستیم کلاس تو کدوم اتاق تشکیل میشه،نهایتا از شیشه در کلاس نگاه می کردیم.اینجا گاهی ساختمون که چه عرض کنم،بین سایت قدیم و جدیدش مردد می مونیم! اگه تو قاین گاها از روی اجبار بعضی کلاسها روز جمعه برگزار می شد،اینجا رسما ساعت 7:30 صبح جمعه کلاس داریم! اگه از بعد آموزشی چیزی جا مونده بود بعدا میگم!

1-آموزشی(قسمت اول)

دانشگاه زابل دانشگاهیه که فقط یک کم از دانشگاه خودمون بزرگتره و 15000 دانشجو بیشتر نداره! اینجا اگه 8 ترم هم با یه استاد درس داشته باشی و بعد حتی فامیلت را هم ندونه نباید تعجب کنی! اینجا کار یک خانم حسینی نژاد را حدود 50 نفر با همکاری هم انجام میدن که تازه آخرشم اون کیفیت را نداره! اینجا اگه یک مدرک icdl بخوای بگیری باید 20000 تومان پول خرج کنی(کاری که تو قاین با 1000 تومان راه میفتاد!). پیش از این فکر می کردم تنها جایی که تو کشور مکانیک ماشین آلات داره دانشگاهه خودمونه ولی خب فهمیدم زابل هم این رشته را داره.کاردانی جوشکاری و کارشناسی پیوسته حرارت و سیالات هم دیگر رشته های مکانیکیشه. اینجا ترمهای قبل از عید از همون هفته اول اساتید برای 22 و 23 اسفند امتحان میان ترم میذارن تا کسی نندازه بره خونشون!تازه تو بردها هم مملو از تهدید برخورد با غایبین و ... میشه! (ببخشید نظر بعدی قسمت دوم بحث آموزشیه که به اشتباه نوشتم قسمت دوم بخش رفاهی)

دید کلی

با اجازتون اول یک دید کلی نسبت به دانشگاه زابل ارائه بدم: این دانشگاه از دو قسمت سایت قدیم و پردیس جدید تشکیل شده که سایت قدیم داخل شهره و پردیس جدید با فاصله ی کمی از شهر بیرون شهر احداث شده.بیشتر دانشکده ها تو پردیس جدیدن و 2 تا دانشکده هم تو سایت قدیمه. در 7 روز هفته از ساعت 7 صبح تا 8 شب بصورت منظم به فاصله زمانی هر نیم ساعت بدون حتی 1 دقیقه تاخیر سرویس هااز سایت به پردیس و بالعکس در رفت و آمدن.محوطه دانشگاه هم خیلی بزرگه و 3 تا مینی بوس دانشجوها را داخل پردیس جابجا می کنند. حالا چند تا موضوع که شاید بدتون نیاد راجع بهش بدونین:

زابل نامه!

سلام اینجا زابل است و من امید سلیمانی از دانشگاه زابل گزارش میدم: با کسب اجازه از استاد بقراطی و عذرخواهی بابت اینکه مطلب قدری طولانی شد.برای اینکه خیلی نوشته ها از دستم در نره و همه مجبور نشن تمامی مطلب را بخونن اونها را طبقه بندی کردم،هر کی هر کدوم را خواست بخونه. امیدوارم این نوشته ها بدرد حتی عده ی کمی هم که شده بخوره. (این نظر قرار بود همراه با نظراتی که در زیر اومده باشه که گویا دفعه پیش ثبت نشده بود.معذرت)

محمدایمانی

سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم وتمام بچه های گل آموزشکده قدیم(دانشکده جدید)واقعاشرمنده استاد من قرار بودکه بمونم ولی بخاطریه مساله ای نتونستم بمونم ولی برگشتم هرچند نشدکاری بکنم به هرحال.... میخواستم از زحمات تمام بچه های مسابقه تشکرکنم من که فکرنمیکردم بشه اما بچه ها ثابت کردن که خیلی پشتکاردارن امیدوارم همتون موفق باشین

زمندی

با سلام خدمت استاد گرامی جناب بقراطی.جسارتا با توجه به نزدیک شدن سال نو شما هم یک مطلب جدید تو وبلاگتون بذارید

گرامی

با سلام خدمت استاد بقراطی استاد صفایی و همه بچه های اموزشکده نه دانشکده مهندسی قاین. اموزشکده ها از بعد عید قراره برن زیر نظر وزارت علوم و این خیلی خوبه. اینج اموزشکده مهاجره و من 9 تای دیگه از بچه های قاین اینج درس می خونیم نه خیلی بزرگه نی خیلی کوچیک خیلی سر سبزه به دانشگاه اصفهانم چسبیده. راستی اموزشکده ها بعد عید میرن زیر نظر وزارت علوم و این خیلی خوبه. فعلا هم خبری از اینکه سال بعد تاسیسات می گیره یا نه نیست. اگه خبری شد حتما تو وبلاگ میذارم. سال خوبی رو برای اساتید عزیز و تمام بچه های قاین ارزو می کنم.

عارفخانی

سلام واقعا این مسابقات کشوری در آن شرایط خسته مان کرد اما بهر حال توانستیم. با لطف و عنایت خداوند زیبا و مهربان و قشنگ ما توانستیم .می توانیم و خواهیم توانست.

کریمی,زراعتکار

سلام عمو,دلمون خیلی خیلی واستون تنگ شده,خیلی امید داریم دوباره ببینیمتون,مااگه اون مسابقات موندیم واسه این بود که بیشتر دور هم باشیم وگرنه ما رو چی به روباتیک,امیدواریم حداقل مفید بوده باشیم واسه اون مسابقات.