توضیحی در مورد نظرات نوشته شده

سلام

علت اینکه من نظرات رو می خونم و بعد می ذارم توی سایت به خاطر اینه که برخی از مباحث خصوصیه یعنی دانشجویی هم که اون رو می نویسه می خواد که من بخونم نه دیگران . بنابراین آزادی همچنان برای ارایه نظرات غیر خصوصی وجود داره.

این وبلاگ امکان آگاه شدن از نظرات شما رو برای من فراهم می کنه البته خیلی بهتر بود ما این رو برای ورودی های قبل(84 و 85)نیز می داشتیم. طراحی سایت آموزشکده اینقدر طول کشید تا به فکر یک وبلاگ افتادیم.

نمرات آزمایشگاه مقاومت مصالح هنوز به دستم نرسیده.

نام اشخاص مختلف اینکه تقلب کردن یا نه رو ننویسید. این وبلاگ جاش نیست.

کسی که تلاش زیادی می کنه وقتی تقلب دیگران رو می بینه حق داره که ناراحت بشه. اینو یادتون باشه تقلب در کنکور با عث ضایع شدن حق بقیه است.   

تا اونجایی که من می دونم (تحقیق بیشتری کنید) اگه تا هنگام ثبت نام و شروع دانشگاه فارغ التحصیل نشید نمی تونید وارد اون دوره تحصیلی بشید. اگه برای قبولی در یک رشته روزانه این اتفاق بیفته تا 2 سال از کنکور محروم خواهید شد.

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
مهدی محمدزاده

با عر ض سلام خدمت جناب استاد بقراطی وآرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرت عالی انشا.الله سالم و تندرست و مثله همیشه با نشاط باشید. وبلاگ هیئت آموزشکده فنی راه اندازی شده اگه میشه به اطلاع دوستان و بزرگواران بزسانید. www.saleheen.blogfa.com همیشه دوستدارتانیم.به امید دیدار مجدد